Aktualności

24/01/2018

Grupa SILIKATY Budowlaną Firmą Roku 2017

Grupa SILIKATY została uhonorowana wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku”, przyznawanym przez czasopismo Builder. Dodatkowym poświadczeniem rzetelności, innowacyjności oraz wysokiej pozycji na rynku Grupy SILIKATY, stał się certyfikat Osobowość Roku 2017, który otrzymał Członek Zarządu, Dyrektor ds. Handlu Maciej Rutkowski.

Lider innowacji

Grupa SILIKATY dołączyła do prestiżowego grona firm uhonorowanych przez czasopismo Builder mianem Budowlanej Firmy Roku. Nagradzane w ramach każdej edycji przedsiębiorstwa nie tylko stanowią trzon polskiej gospodarki, ale mogą również poszczycić się wysokimi wynikami sprzedażowymi. Wyróżnienie dla Grupy SILIKATY stanowi poświadczenie zarówno wysokiej jakości dostarczanych materiałów budowlanych, jak i wizjonerskiego podejścia przy realizacji zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Tytuł Budowlanej Firmy Roku przyznawany jest w oparciu o werdykt wydany przez Kapitułę, składającą się z Rady Programowej i Redakcji czasopisma Builder. W trakcie gali wyłonieni zostają również laureaci statuetek Polski Herkules oraz Laury Buildera. Tegoroczna edycja to również duży sukces Członka Zarządu Grupy SILIKATY pana Macieja Rutkowskiego. Efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, przedsiębiorczość oraz intuicja biznesowa sprawiły, że pan Maciej uhonorowany został certyfikatem Osobowość Roku 2017.

Wyróżnienia przyznawane przez czasopismo Builder cieszą się bardzo wysoką renomą oraz podkreślają wagę dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, takich jak Grupa SILIKATY.

Zobacz pozostałe wpisy

mgr inż. Joanna Nowaczyk

Doradca Techniczny

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi